Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN UKRAYNA BÜYÜKELÇİSİNİ ZİYARETLERİ

  Genel Müdürümüz Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN 02 Mart 2018 tarihinde Ukrayna Büyükelçisi Sayın Andrii SYBIHA’yı makamında ziyaret etmiştir.

  devamı
  GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN MOĞOLİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ ZİYARETLERİ

  Genel Müdürümüz Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN, Moğolistan Büyükelçisi Sayın Batkhishig BADAMORJ`u makamında ziyaret etmiştir.

  devamı
  RUSYA TARİHİ VE DEVLET SİSTEMİ SEMİNERİ

  Enstitümüz ile Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi arasındaki işbirliği çerçevesinde Akademi Tarih Bölümü Müdürü Doç. Dr. Sayın Firdovsiyya AHMADOVA tarafından verilen `Rusya Tarihi ve Devlet Sistemi` Semineri 19 Şubat 2018’de başlamıştır. Enstitümüz yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarında Rusya üzerine çalışan uzmanların da katılımıyla gerçekleşen Seminer, 02 Mart 2018 Cuma günü sona erecektir.

  devamı
  SAYIN BAKANIMIZ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZ KABUL EDİLDİ.

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU, TODAİE İngilizce Yüksek Lisans ve Doktora Programına kayıtlı Uluslararası Öğrencilerimizi kabul etmiştir.

  devamı

Duyurular