Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  SENDİKACILIK VE SOSYAL POLİTİKA ULUSLARARASI ÇALIŞTAYI

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü, Memur-Sen ve İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleşen `Sendikacılık ve Sosyal Politika Uluslararası Çalıştayı` başlamıştır.

  devamı
  CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ ZİYARETİ

  TODAİE, MEMUR-SEN ve SESRİC işbirliğinde 1 Nisan - 1 Haziran 2017 tarihleri arasında yürütülen “Sendikacılık ve Sosyal Politika Uluslararası Eğitim Programının” katılımcıları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi`ni ziyaret etmişlerdir.

  devamı
  2017-2018 AKADEMİK YILI TODAİE YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARI BAŞVURULARI

  2017-2018 Akademik Yılı TODAİE Yüksek Lisans ve Doktora Programlarının başvurusu başlamıştır. Başvurular 11 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru ve programlar hakkında aşağıdaki linkten bilgi edinilebilir. http://www.todaie.edu.tr/aday/

  devamı
  TODAİE`NİN 65. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ VE MEZUNLAR GÜNÜ DAVETİ

  TODAİE`nin 65. Kuruluş Yıldönümü ve Mezuniyet Günü’nün daveti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Orhan YEGİN’in de katılımıyla TODAİE bahçesinde gerçekleştirilmiştir.

  devamı