Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  KARİYER UZMANLIK SEMPOZYUMU TODAİE EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR

  Kariyer uzmanlık sisteminin geldiği boyutların, Türk bürokrasisindeki yeri ve etkinliğinin, kamu politikalarının oluşturulmasında üstlenmiş olduğu rolün, felsefi temellerinin ve hukuksal statüsünün düzenlenişinden kaynaklanan sorunların tartışılması ve değerlendirilmesi TODAİE ev sahipliğinde 10 Mayıs 2018 günü gerçekleştirilmiştir. Sempozyuma katılan üst kademe yöneticileri, akademisyenler ve kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan kariyer meslek mensuplarının yoğun ilgisi ve katkılarıyla literatür, hukuki alt yapı ve meslek deneyim paylaşılmıştır.

  devamı
  TÜRKİYE VE MOĞOLİSTAN DİPLOMATİK İLİŞKİLERİNDE 50. YILA DOĞRU KONFERANSI

  14 Mayıs 2018 Pazartesi Günü Türkiye ve Moğolistan`ın Diplomatik İlişkilerinin Başlangıcının 50. Yıldönümü Münasebetiyle TODAİE`de `Türkiye Moğolistan Diplomatik İlişkilerinde 50. Yıla Doğru Konferansı` Düzenlenecektir.

  devamı
  AZERBAYCAN TEKNİK İNCELEME GEZİSİ

  54. Dönem Kamu Diplomasisi Eğitim Programı (KADEP) Heyeti, 30 Nisan – 02 Mayıs 2018 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilen Yurtdışı Teknik Eğitim ve İnceleme Programı Kapsamında Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi (DİA) Kafkasya Kamu Yönetimi Araştırma ve Eğitim Merkezi, T.C. Bakü Büyükelçiliği, TİKA Bakü Koordinatörlüğü ve ASAN’ı Ziyaret Etmişlerdir.

  devamı
  BANGLADEŞ KAMU HİZMETLERİ KOMİSYONU`NUN ENSTİTÜMÜZÜ ZİYARETİ

  Bangladeş Kamu Hizmetleri Komisyonu`ndan Gelen Altı Kişilik Üst Düzey Bir Heyet Enstitümüzü Ziyaret Etmiştir.

  devamı

Duyurular