Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  TÜRKİYE VE ORTA DOĞU AMME İDARESİ ENSTİTÜSÜ (TODAİE) GENEL MÜDÜRÜ PROF. DR. SAYIN ONUR ENDER ASLAN, TARIM-ORMAN ÇALIŞANLARI BİRLİĞİ SENDİKASI (TOÇ BİR-SEN) GENEL BAŞKANI SAYIN GÜNAY KAYA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETMİŞTİR.

  devamı
  ÇİN HALK CUMHURİYETİ SHENZEN KAMU YÖNETİMİ ENSTİTÜSÜ ZİYARETİ

  Çin Halk Cumhuriyeti Shenzen Kamu Yönetimi Enstitüsü Heyeti, TODAİE tanıtımı ve “Türk Kamu Personel Sistemi” hakkında bilgi almak için enstitümüzü ziyaret etmişlerdir.

  devamı
  YABANCI ÖĞRENCİLERİMİZİN YÜKSEK LİSANS DİPLOMA TÖRENİ

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) yüksek lisans eğitimini tamamlayan yabancı kamu görevlisi öğrencilerinin mezuniyet töreni gerçekleştirilmiştir. Diploma törenine TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN, enstitümüz yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda akademisyen ve çeşitli bakanlıklardan üst düzey bürokrat katılmıştır.

  devamı
  TUNUS DIŞİŞLERİ BAKANI SAYIN KHÉMAİES JHINAOUI TODAİE’DE KONFERANS VERDİ

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) ve Tunus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiği işbirliğinde düzenlenen, Tunus Dışişleri Bakanı Sayın Khémaies JHINAOU tarafında verilen “Demokratik Geçişin Güçlendirilmesinde Tunus Diplomasisinin Rolü ve Gelecekteki Sorunlarla Yüzleşmek ve Tunus-Türkiye İlişkileri” başlıklı konferans, TODAİE konferans salonunda gerçekleştirilmiştir. Konferansa Tunus Dışişleri Bakanı Sayın Khémaies JHINAOU, Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN ile çok sayıda büyükelçi ve üst düzey bürokrat katılmıştır.

  devamı