Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  MALTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ`NÜN ENSTİTÜMÜZÜ ZİYARETİ

  Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Şahin KARASAR Enstitümüz Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN`ı makamında ziyaret etmiştir.

  devamı
  ÖZBEKİSTAN DEVLET BAŞKANINA BAĞLI KAMU YÖNETİMİ AKADEMİSİNİ ZİYARET

  TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN ve Dış İlişkiler Merkezi Müdürü Doç. Dr. Sayın Sutay YAVUZ 22-25 Mart tarihleri arasında Özbekistan Devlet Başkanına Bağlı Kamu Yönetimi Akademisini ziyaret ederek Akademi Rektörü Sayın Rüstem KASIMOV ve Eğitimden Sorumlu İlk Rektör Yardımcısı Sayın Azizov Khudoykul TOJIEVICH ile görüşmüşlerdir. Bu görüşmede iki kurum arasındaki işbirliğine ilişkin konular ele alınmıştır. TODAİE heyeti ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Taşkent Büyükelçiliğini ziyaret ederek Büyükelçi Sayın Ahmet Başar Şen ile de Özbekistan ve Türkiye ilişkileri hakkında görüşmüşlerdir.

  devamı
  ULUSLARARASI SENDİKACILIK VE SOSYAL POLİTİKA SERTİFİKA PROGRAMI

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) ve MEMUR-SEN işbirliğinde 29 Mart-30 Nisan 2018 tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Sendikacılık ve Sosyal Politika Sertifika Programının açılış töreni yapılmıştır.

  devamı
  54. DÖNEM KAMU DİPLOMASİSİ EĞİTİM PROGRAMI`NIN AÇILIŞI

  54. Dönem Kamu Diplomasisi Eğitim Programı (KADEP), 26 Mart 2018 tarihinde Dışişleri Bakanlığı Büyükelçisi ve Afrika Genel Müdürü Sayın Ahmet Rıza DEMİRER’in, “Türkiye’nin Afrika Politikası” konulu açılış dersi ile başlamıştır.

  devamı

Duyurular