Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  TODAİE İLE ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU ARASINDA İMZALANAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu arasında İşbirliği Protokolü imzalanmıştır.

  devamı
  SENDİKACILIK VE SOSYAL POLİTİKA ULUSLARARASI EĞİTİM PROGRAMI

  TODAİE, Memur-SEN ve SESRİC işbirliği ile 01.04.2017-01.06.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Sendikacılık ve Sosyal Politika Uluslararası Eğitim Programının açılış töreni 03.04.2017 tarihinde TODAİE’de düzenlenmiştir.

  devamı
  TODAİE BAKÜ`DE

  TODAİE ile Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi`nin (DİA) Ortaklaşa Kurduğu Kafkasya Kamu Yönetimi Araştırma ve Eğitim Merkezi (KAEM) Tarafından 13-17 Mart 2017 Tarihleri Arasında Azerbaycan/Bakü`de “Kamuda Yönetici Yetkinliklerinin Artırılması Eğitim Programı” Düzenlenmiştir.

  devamı
  TODAİE LEFKOŞA’DA

  KKTC Başbakanlık Devlet Personel Dairesi tarafından 20-22 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen `Kamu Personel Yönetimi ve Norm Kadro` hizmet içi eğitimi TODAİE tarafından verilmektedir. Eğitime KKTC Başbakanlık Müsteşarları Olgun AMCAOĞLU ve Metin BEYOĞLU, Devlet Personel Dairesi Müdürü Nesligül ONUREL ve Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçiliği Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi Koordinatörü Bilal KENDİRCİ katılmıştır. Genel Müdürümüz Prof. Dr. Onur Ender ASLAN Kamu Personel Rejiminin Genel Görünümü başlığı altında ders vermiştir.

  devamı