Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  `QAFQAZ İSLAM ORDUSU –AZƏRBAYCAN-TÜRKİYƏ ƏMƏKDAŞLIĞININ ŞANLI SƏHİFƏSİ` KONFERANSI

  TODAİE ile Azerbaycan Cumhurbaşkanlığına bağlı Devlet İdarecilik Akademisi ortak konferansı Bakü`de yapılıyor.

  devamı
  ENSTİTÜMÜZ ÖĞRENCİLERİ İLE ODESA KAMU YÖNETİMİ ÖĞRENCİLERİ YAZ OKULUNDA

  Enstitümüz ve Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ulusal Kamu Yönetimi Akademisine bağlı Odesa Kamu Yönetimi Akademisi (ORİPA) işbirliğinde `Yerel Yönetimler ve Bölgesel Kalkınma: Ukrayna ve Türkiye`nin Karşılaştıkları Güncel Zorluklar` başlıklı yaz okulu Ukrayna`nın Odesa şehrinde düzenlenmiştir. Yaz okuluna Ukrayna tarafından 7 kişi, Enstitümüz yüksek lisans ve doktora öğrencilerinden ise 8 kişi katılmıştır.

  devamı
  SHENZEN VE ŞANGHAY İŞBİRLİĞİ PROTOKOLLERİ

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü ile Çin Halk Cumhuriyeti Shenzen Kamu Yönetimi ve Şanghay Kamu Yönetimi Enstitüleri arasında işbirliği protokolleri imzalanmıştır.

  devamı
  ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERİMİZİN KKTC TEKNİK GEZİSİ

  TODAİE İngilizce Yüksek Lisans ve Doktora Programına kayıtlı Uluslararası Öğrencilerimize yönelik olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne düzenlenen teknik gezide öğrencilerimiz, KKTC Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Sayın Derya KANBAY’ı ve KKTC Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı’nı ziyaret etmişlerdir.

  devamı

Duyurular