Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  ÇİN HALK CUMHURİYETİ SHENZEN KAMU YÖNETİMİ ENSTİTÜSÜ ZİYARETİ

  Çin Halk Cumhuriyeti Shenzen Kamu Yönetimi Enstitüsü Heyeti, TODAİE tanıtımı ve “Türk Kamu Personel Sistemi” hakkında bilgi almak için enstitümüzü ziyaret etmişlerdir.

  devamı
  YABANCI ÖĞRENCİLERİMİZİN YÜKSEK LİSANS DİPLOMA TÖRENİ

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) yüksek lisans eğitimini tamamlayan yabancı kamu görevlisi öğrencilerinin mezuniyet töreni gerçekleştirilmiştir. Diploma törenine TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN, enstitümüz yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda akademisyen ve çeşitli bakanlıklardan üst düzey bürokrat katılmıştır.

  devamı
  TUNUS DIŞİŞLERİ BAKANI SAYIN KHÉMAİES JHINAOUI TODAİE’DE KONFERANS VERDİ

  Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) ve Tunus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiği işbirliğinde düzenlenen, Tunus Dışişleri Bakanı Sayın Khémaies JHINAOU tarafında verilen “Demokratik Geçişin Güçlendirilmesinde Tunus Diplomasisinin Rolü ve Gelecekteki Sorunlarla Yüzleşmek ve Tunus-Türkiye İlişkileri” başlıklı konferans, TODAİE konferans salonunda gerçekleştirilmiştir. Konferansa Tunus Dışişleri Bakanı Sayın Khémaies JHINAOU, Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Onur Ender ASLAN ile çok sayıda büyükelçi ve üst düzey bürokrat katılmıştır.

  devamı
  TODAİE ÖĞRETİM ÜYELERİNİN AZERBAYCAN ZİYARETİ

  Enstitümüz öğretim üyeleri Doç. Dr. Sutay YAVUZ ve Doç. Dr. Burak TANGÖR 05-06 Haziran 2017 tarihinde Bakü`de Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi, UNDP (Azerbaijan) ve Avrupa Birliği tarafından düzenlenen `Modern Civil Service: New Paradigms, Innovations and Practices` isimli konferansa TODAIE adına katılmışlardır. Konferansta birer sözel bildiri sunan öğretim üyelerimiz daha sonra Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi Rektörü Sayın Prof. Dr. Urkhan ALAKBAROV’u makamında ziyaret etmişlerdir.

  devamı