Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  AZERBAYCANLI BELEDİYE BAŞKANLARINA YÖNELİK “YEREL HİZMETLER EĞİTİM PROGRAMI” 28 KASIM-02 ARALIK 2016 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENMİŞTİR.

  Eğitim Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) ve Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi’nin ortaklaşa kurduğu Azerbaycan Bakü’de yer alan Kafkasya Kamu Yönetimi Araştırma ve Eğitim Merkezinde gerçekleştirilmiştir.

  devamı
  YABANCI ÖĞRENCİLER TANIŞMA YEMEĞİ

  Enstitümüz, Yüksek Lisans ve Doktora Programlarına Dost ve Kardeş Ülkelerden Katılan Öğrencilere Yönelik “Yabancı Öğrenciler İçin Geleneksel Tanışma Yemeği” Düzenledi.

  devamı
  TÜRKİYE VE ORTA DOĞU AMME İDARESİ ENSTİTÜSÜ İLE BASIN İLAN KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL

  10.11.2016 Tarihinde Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır.

  devamı
  AZERBAYCAN DEVLET İDARECİLİK AKADEMİSİ REKTÖRÜ PROF. DR. URHAN ALEKBEROV`UN VERDİĞİ KONFERANS

  Azerbaycan Devlet İdarecilik Akademisi Rektörü Prof. Dr. Urhan ALEKBEROV 08.11.2016 Tarihinde Enstitümüzü Ziyaret Ederek Yüksek Lisans ve Doktora Programlarımızda Kayıtlı Yabancı Öğrencilere Konferans Vermiştir.

  devamı