Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  TODAİE DÜZCE`DE

  TODAİE, Düzce Valiliği ve Düzce Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, Kalkınma Bakanlığı’nın finansal desteği ile yürütülen “Yerel Yönetimler Personelinin Kapasitesinin Artırılması Eğitim Projesi` kapsamında “Yerel Yönetimlerde Afet Yönetimi, Yerel Yönetimlerde Yönetici Yetkinliliklerinin Artırılması, Kamu İhale Mevzuatı ve 5018 Sayılı Kanun ve Kamu Zararı” konularında 34 öğretim elemanı ve bürokratın katılımıyla eğitim başlamıştır. Açılışa TODAİE Genel Müdürü, Düzce Valisi Sayın Zülkif DAĞLI ve Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet KELEŞ katılmıştır.

  devamı
  PAKİSTAN LAHOR ULUSAL KAMU POLİTİKALARI OKULU ZİYARETİ

  Pakistan Lahor Ulusal Kamu Okulu Politikaları Okulu 106. Ulusal İdare Kursu Heyeti, `Türk Kamu Yönetimi` hakkında bilgi almak için enstitümüzü ziyaret etmişlerdir.

  devamı
  TODAİE DÜZCE TEKNİK İNCELEME GEZİSİ

  TODAİE Uluslararası Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri Düzce Valiliği’nin davetlisi olarak Düzce’ye teknik inceleme gezisi yapmışlardır.

  devamı
  ANKARA ZABITA KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ile İlçe Belediyeleri Zabıta Müdürlükleri ve Amirlikleri’nden oluşan Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu toplantısı 17 Mayıs 2017 tarihinde Enstitümüzün ev sahipliğinde gerçekleşmiştir. Kurul toplantısının ardından zabıta personeline “Protokol Yönetimi ve Kişisel Gelişim Eğitimi” verilmiştir.

  devamı