Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  MOĞOLİSTAN VE TÜRKİYE ARASINDAKİ DİPLOMATİK İLİŞKİLERİN 50. YILINA DOĞRU KONFERANSI

  Moğolistan ve Türkiye Arasındaki Diplomatik İlişkilerin 50. Yılına Doğru Konferansı TODAİE’de gerçekleştirildi. Konferans TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Ender ASLAN’ın konuşmasıyla başladı. Konferansta Moğolistan Ulusal Yönetim Akademisi Rektörü Prof. Dr. Zulfikar SARKIT, T.C. Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi M. Vural ALTAY, Moğolistan Ankara Büyükelçisi Bold RAVDAN, Türkiye ve Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Mehmet ERDOĞAN birer konuşma yapmışlardır.

  devamı
  TODAİE DÜZCE`DE

  TODAİE Ailesi Düzce Valisi Sayın Zülkif DAĞLI`nın Davetlisi Olarak Düzce`ye Bir Teknik İnceleme Gezisi Gerçekleştirdi.

  devamı
  TODAİE 6. GELENEKSEL MEZUNLAR GÜNÜ

  TODAİE Mezunlar Günü 06 Mayıs 2018 Pazar Günü Geniş Katılımla Kutlandı. Geleneksel Hale Gelen Mezunlar Gününün Altıncısı; En Eski Mezunlar, En Yeni Mezunlar, 2017-2018 Akademik Yılı Öğrencileri ile TODAİE Akademik ve İdari Personelini Bir Araya Getirdi.

  devamı
  KARİYER UZMANLIK SEMPOZYUMU TODAİE EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR

  Kariyer uzmanlık sisteminin geldiği boyutların, Türk bürokrasisindeki yeri ve etkinliğinin, kamu politikalarının oluşturulmasında üstlenmiş olduğu rolün, felsefi temellerinin ve hukuksal statüsünün düzenlenişinden kaynaklanan sorunların tartışılması ve değerlendirilmesi TODAİE ev sahipliğinde 10 Mayıs 2018 günü gerçekleştirilmiştir. Sempozyuma katılan üst kademe yöneticileri, akademisyenler ve kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan kariyer meslek mensuplarının yoğun ilgisi ve katkılarıyla literatür, hukuki alt yapı ve meslek deneyim paylaşılmıştır.

  devamı

Duyurular