Enstitümüz Yüksek Lisans Programları Avrupa Kamu Yönetimi Akreditasyon Birliği (EAPAA) Tarafından Akredite Edilmiştir.AKREDİTE BELGEMİZ

ÖĞRENCİ ADAYLARI İÇİN

Öğrenci Formları, Haberler

ÖĞRENCİLER İÇİN

Akademik Birimler, Ders Duyuruları

MEZUNLAR İÇİN

Kütüphane, Haberler

Haberler

  BANGLADEŞ BÜYÜKELÇİSİ`NİN ENSTİTÜMÜZÜ ZİYARETİ

  Bangladeş Büyükelçisi Allama SIDDİKİ başkanlığında 3 kişilik bir heyet 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü Enstitümüzü ziyaret etmişlerdir.

  devamı
  MOĞOLİSTAN VE TÜRKİYE ARASINDAKİ DİPLOMATİK İLİŞKİLERİN 50. YILINA DOĞRU KONFERANSI

  Moğolistan ve Türkiye Arasındaki Diplomatik İlişkilerin 50. Yılına Doğru Konferansı TODAİE’de gerçekleştirildi. Konferans TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Ender ASLAN’ın konuşmasıyla başladı. Konferansta Moğolistan Ulusal Yönetim Akademisi Rektörü Prof. Dr. Zulfikar SARKIT, T.C. Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi M. Vural ALTAY, Moğolistan Ankara Büyükelçisi Bold RAVDAN, Türkiye ve Moğolistan Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Mehmet ERDOĞAN birer konuşma yapmışlardır.

  devamı
  TODAİE DÜZCE`DE

  TODAİE Ailesi Düzce Valisi Sayın Zülkif DAĞLI`nın Davetlisi Olarak Düzce`ye Bir Teknik İnceleme Gezisi Gerçekleştirdi.

  devamı
  TODAİE 6. GELENEKSEL MEZUNLAR GÜNÜ

  TODAİE Mezunlar Günü 06 Mayıs 2018 Pazar Günü Geniş Katılımla Kutlandı. Geleneksel Hale Gelen Mezunlar Gününün Altıncısı; En Eski Mezunlar, En Yeni Mezunlar, 2017-2018 Akademik Yılı Öğrencileri ile TODAİE Akademik ve İdari Personelini Bir Araya Getirdi.

  devamı

Duyurular